+421 2 54 64 78 52 English

Tudor

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Strojček
Materiál
Pohlavie
Veľkosť

Born to dare

Tí, ktorí nosia Tudor, majú neuhasínajúci smäd po objavovaní. Dobrodružného ducha. Vôľu ísť ďalej. Sú zvedaví. Sú nebojácni. Sú "born to dare" - zrodení odvážiť sa k činom.

Hodinárska filozofia Tudor čerpá inšpiráciu z Tudor dedičstva, ktoré sa datuje do roku 1926 a súčasne zahŕňa najmodernejšie technológie, exkluzívne inovácie a priekopnícku tvorivosť. Spoločnosť Tudor Watch, založená zakladateľom spoločnosti Rolex Hansom Wilsdorfom, prišla s víziou vytvoriť hodinky, ktoré by boli za skromnejšie ceny a napriek tomu by dosahovali štandardy spoľahlivosti Rolex.

Dnešný Tudor neustúpil z pôvodnej vízie. Zatiaľ čo prísne dodržiava základné princípy dokonalosti, dizajn hodiniek Tudor reinterpretuje bohatú históriu, aby vytvoril niečo skutočne jedinečné – odvážne spojenie originálu a súčasnosti. Nevyhýba sa prekračovaniu hraníc, inováciám a experimentom s neobvyklými materiálmi, kombináciami a inšpiráciami.

Hodinky Tudor sú určené pre tých, ktorí sa odvážia vystúpiť z komfortnej zóny. Sú navrhnuté tak, aby fungovali za všetkých podmienok. Od rafinovaného večera po extrémne životu nebezpečné prostredie. Každé hodinky sú podrobené náročným testom, ktoré zaručujú presnosť, vodotesnosť a odolnosť nad rámec noriem.

Dnešní nositelia Tudor hodiniek nie sú veľmi odlišní od tých z minulosti. Sú to ľudia s nekonvenčnými postojmi. Ľudia s ambíciami. Ľudia, ktorí sú ochotní vykonávať svoje vášne bez ohľadu na to, kam ich vezmú. Rovnako ako Tudor veria, že sa učia na skúsenostiach z minulosti, a to ich formuje, ako myslia a vyzerajú dnes.

www.tudorwatch.com