+421 2 54 64 78 52 English

ZAŽITE ROLEXHODINKY ROLEX

Hodinky značky Rolex sú zhotovené z najlepších surovín a zostavené s dôkladnou pozornosťou venovanou detailom. Každá súčasť je navrhnutá, vyvinutá a vyrobená podľa najnáročnejších noriem.

VÝROBA HODINIEK,
PODĽA ROLEX

Spoločnosť Rolex ako priekopník vo vývoji náramkových hodiniek navrhuje, vyvíja a vyrába vlastné základné komponenty svojich hodiniek, od odlievania zlatých zliatin až po obrábanie, spracovanie, montáž a povrchovú úpravu mechanizmu, puzdra, ciferníka a náramku.

Spoločnosť Rolex je pôvodcom mnohých významných inovácií vo výrobe hodiniek a v priebehu svojej histórie si dala registrovať viac ako 400 patentov. Švajčiarsko je centrom, kde sa rodia hodinky Rolex vďaka know-how a odhodlaniu viac ako 6000 zamestnancov v štyroch prevádzkach značky – to všetko na vrchole technológie výroby hodiniek.

ZAŽITE ROLEX

Nič neporazí skúsenosti z prvej ruky, podrobné detaily, vyváženú hmotnosť, pohodlie a jednoducho pocit z hodiniek Rolex. Navštívte nás na Passo A.S. / Sheron a my vás prevedieme celým radom modelov Rolex a poradíme vám pokiaľ ide o technické aspekty hodiniek značky Rolex, aby sme vám pomohli nájsť hodinky, ktoré boli vyrobené pre vás.

Kontaktujte nás