+421 2 54 64 78 52 English

Servis a reklamácie

Autorizovaný servis

Výhodou certifikovaného servisu je, že náhradné diely dodáva priamo výrobca. Konkrétna oprava je teda na úrovni výrobcu, u ktorého zároveň prebiehajú školenia našich hodinárov. Opravy zverujeme výhradne našim dvorným hodinárom, ktorí prešli špeciálnymi skúškami vo Švajčiarsku, navštívili viaceré svetové manufaktúry, každoročne absolvujú certifikované školenia a opravám sa venujú viac než pätnásť rokov.

Autorizovanú hodinársku dielňu pre značky Rolex a Breitling máme priamo v našej predajni na Panskej ulici v Bratislave a na opravy dávame štandardnú záruku. Malé opravy zvyčajne urobíme na počkanie, komplikovanejšie riešime v lehote vyplývajúcej zo zákona. Časovo náročnejšie to môže byť v prípade, ak treba čakať na náhradné diely, prípadne ak sa celé hodinky musia posielať priamo k výrobcovi.

V každom prípade platí, že uplynutím záručnej lehoty sa starostlivosť o zákazníka nekončí. Ak potrebujete hodinky servisovať, môžete sa spoľahnúť, že vám ich v našom autorizovanom servise opäť uvedieme do chodu.

QE5A8015bb

Reklamácie

Na každý u nás zakúpený výrobok poskytujeme záručnú lehotu 24 mesiacov. Táto lehota začína plynúť dňom prevzatia. Pri reklamácii je potrebné predložiť záručný list spolu s dokladom o zaplatení.

Ak ide o malú chybu, napríklad poškodené zapínanie hodiniek, opravíme ju na počkanie. Pri komplikovanejšej oprave výrobok posielame priamo k výrobcovi a v takomto prípade sa môže čas reklamácie predlžiť.

Na každú vykonanú opravu alebo úpravu poskytujeme 3-mesačnú záruku.

Ak sa vám šperky alebo hodinky poškodia po uplynutí záručnej lehoty, napriek tomu vám ich radi opravíme v našom certifikovanom stredisku.

1O3A5009bc