+421 2 54 64 78 52 English

Pomellato

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt

Pomellato - synonymum tvorivosti a farebnosti

Šperky talianskej firmy Pomellato sú poznávacím znamením vyznávačov originálneho štýlu. Pino Rabolini, zakladateľ značky, priniesol v roku 1967 do talianskeho šperkárstva závan čerstvého vzduchu. Formálnosť obrátil na zmyselnosť, staromódnosť na sviežosť.

60te roky boli pre Taliansko magické. Mali v sebe energiu a optimizmus. Milano sa stalo miestom, kde by „ste mali byť“. Miestom, kde sa luxus stretával s výrobou. Miestom, kde bol dizajn označovaný ako „Made in Italy“ a sníval o ňom celý svet. Miestom, kde vzniklo pret-a-porter.

Dedič rodiny zlatníkov bol prvý, kto zaviedol filozofiu pret-a-porter do sveta šperkov. Potrpel si na silnej rozlišovacej identite značky, vďaka ktorému si Pomellato čoskoro urobilo veľké meno nielen na talianskom trhu, ale vo zvyšku celého sveta. Stali sa piatou najväčšou spoločnosťou, ktorá vyrábala šperky v Európe a jedným z najväčších hráčov na medzinárodnej úrovni.

Úspech tejto firmy je rovnobežný s osobnosťou a nezameniteľným štýlom ich výtvorov. Sú jedineční vo svojej kombinácii drahých kameňov, tvarov, farieb a v dokonalom remeselnom spracovaní. Každá nová Pomellato kolekcia je vyjadrením prekvapivej kreativity, ktorá vždy predvída a často sa stáva meradlom pre celú kategóriu.

www.pomellato.com