+421 2 54 64 78 52 English

Chopard

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt
Kolekcia
Strojček
Materiál
Pohlavie
Veľkosť
Pohlavie
Produkt

Chopard - tvorca emócií od roku 1860

História prestížnej švajčiarskej hodinárskej a klenotníckej značky je plná dobrodružstva a priekopníckej odvahy. Ich neodškriepiteľným prvenstvom je rozhodnutie uvoľniť diamanty z pút.

Najznámejšou kolekciou hodiniek a šperkov Chopardu je Happy Diamonds, v ktorej sa vďaka rovnomennému unikátnemu systému osadenia môžu diamanty voľne pohybovať pod zafírovým sklíčkom. Ešte viac tak vyniká ich žiarivá krása. Pri výrobe hodiniek aj šperkov Chopard používa výlučne diamanty s najvyššou čistotou – IF a VVS1. V hodinkách sa spoločnosť čoraz viac zameriava na produkciu vlastných kalibrov, ktoré sú označené iniciálami zakladateľa L.U.C.

Ďalšie populárne kolekcie značky sú Happy Emotion, Happy Sport, či kolekcia hodiniek a doplnkov Mille Miglia, venovaná týmto pretekom. Chopard je okrem niekoľkých športových a charitatívnych aktivít tiež partnerom filmového festivalu v Cannes a každoročne odovzdávané ocenenie – Zlatá palma pochádza práve z ich dielne.

www.chopard.com

Vážení klienti,

Plne rešpektujeme nariadenia vlády a všetky opatrenia na spomalenie a zastavenie šírenia koronavírusu. Našu prevádzku na Panskej 2 v Bratislave sme pre Vašu aj našu ochranu zatvorili až do odvolania. Aj v takomto náročnom období však môžete potešiť seba, niekoho blízkeho z kruhu rodiny alebo priateľov. My sme online na panska@sheron.sk, vy môžete online vybrať produkt! Naši predajcovia sú Vám plne k dispozícii.

Viac informácií