+421 2 54 64 78 52 English

Omega

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Strojček
Materiál
Pohlavie
Veľkosť
Materiál
Pohlavie
Produkt
Pohlavie
Produkt

Omega - oficiálna časomiera Olympijských hier

Tradičná švajčiarska hodinárska značka Omega je svetovým lídrom v oblasti športových časomerných prístrojov. Už od roku 1932 zabezpečuje oficiálnu časomieru Olympijských hier, ku ktorým sa pridali rôzne atletické mítingy a plavecké podujatia po celom svete. Nezabudnuteľným míľnikom v histórii značky je skutočnosť, že model Speedmaster Professional sa ako jediný na svete môže pýšiť statusom „prvé a jediné hodinky na Mesiaci“. NASA využila tieto hodinky počas šiestich pristátí na Mesiaci a pri mnohých ďalších vesmírnych misiách.

Niet divu, že túto prestížnu značku si vybral aj filmový hrdina s označením 007, legendárny James Bond, ale tiež mnoho zvučných mien z prostredia vrcholového športu (Michael Phelps, Sergio Garcia) či z filmového plátna (George Clooney, Nicole Kidman, Daniel Craig).

www.omegawatches.com

Vážení klienti,

Klenotníctvo Sheron je znovu otvorené! S rešpektom a ohľadom na všetky nariadenia vlády a Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky sa na Vás tešíme každý pracovný deň v upravených otváracích hodinách od 11:00 do 19:00 hod. a v sobotu od 11:00 do 17:00 hod. Naďalej môžete využiť 15% zľavu na všetok tovar skladom, okrem hodiniek Rolex. 

Viac informácií