+421 2 54 64 78 52 English

Pasquale Bruni

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt

Z esencie prírody k ženám celého sveta

Od remeselného šperkára na tvorcu snov, od návrhára cenných kolekcií na tvorcu šperkov, v ktorom umelec spája telo aj dušu, aby vytvoril majstrovské diela - toto je príbeh Pasquale Bruniho, príbeh kontinuálneho profesijného vývoja a životnej a umeleckej inšpirácie, ktorý začal pred mnohými rokmi.

Dnes je to stále rodinný podnik, Pasquale Bruni každý deň osobne dohliada na činnosť vo všetkých fázach pri tvorbe a výrobe šperkov. Jeho medzinárodný úspech svedčí o tvorivom inštinkte umelca, ktorý, pri zachovaní pôvodného rukopisu, má schopnosť predvídať budúce trendy, prispôsobovať sa čoraz viac konkurenčnému trhu. Jeho dcéra Eugenia má na starosti kreatívne oddelenie – zdedila po otcovi umelecké vnímanie a romantický cit, a jeho syn, Alessandro, pracuje ako výkonný riaditeľ.

Všetky Pasquale Bruni šperky sa naďalej vyrábajú v oblasti Valenza, čo je v Taliansku miesto, kde sa spája tradícia s moderným dizajnom techniky. Každý kus je malé umelecké dielo, ktoré odhaľuje záblesky minulosti, vyjadruje krásu a vystihuje náladu. Jednoduché, ale jedinečné tvary; vzácne drahokamy a trblietavé drahokamy charakterizujú osobitý, neobvyklý ale harmonický štýl kolekcií.

www.pasqualebruni.com