+421 2 54 64 78 52 English

Alberti

Filter produktov

Kategória
Materiál
Pohlavie
Produkt
Materiál
Pohlavie
Produkt

Prispôsobené vašim snom

Alberti je rafinovaná talianska klenotnícka firma, ktorá vyniká tým, že využíva svoje špecializované zručnosti pri výrobe šperkov tak, aby každému klenotu dali život, ktorý je jedinečný.

Originálny dizajn, perfektná manuálna zručnosť, sofistikovaný štýl, najkvalitnejšie drahokamy – to všetko s víziou na docielenie top povrchovej úpravy.

My v SHERONe spolupracujeme s dizajnérmi Alberti už niekoľko rokov a sme hrdí na to, že sme spoločne schopní uspokojiť a zrkadliť všetky priania našich zákazníkov. Každý, hoc i ten najmenší a cenovo dostupný diamantový šperk, prechádza extrémne vysokým štandardom výroby a majstri v odbore dohliadajú na každú fázu od prvej iskry až po jeho vrcholné prevedenie. K tomu sa pridá ešte duša talianskeho prímorského života a vznikajú nádherné, čisté a trblietavé skvosty. Dolce vita!

www.albertigioielli.it

Vážení klienti,

Plne rešpektujeme nariadenia vlády a všetky opatrenia na spomalenie a zastavenie šírenia koronavírusu. Našu prevádzku na Panskej 2 v Bratislave sme pre Vašu aj našu ochranu zatvorili až do odvolania. Aj v takomto náročnom období však môžete potešiť seba, niekoho blízkeho z kruhu rodiny alebo priateľov. My sme online na panska@sheron.sk, vy môžete online vybrať produkt! Naši predajcovia sú Vám plne k dispozícii.

Viac informácií