+421 2 54 64 78 52 English

Alberti

Filter produktov

Kategória
Materiál
Pohlavie
Produkt
Materiál
Pohlavie
Produkt

Prispôsobené vašim snom

Alberti je rafinovaná talianska klenotnícka firma, ktorá vyniká tým, že využíva svoje špecializované zručnosti pri výrobe šperkov tak, aby každému klenotu dali život, ktorý je jedinečný.

Originálny dizajn, perfektná manuálna zručnosť, sofistikovaný štýl, najkvalitnejšie drahokamy – to všetko s víziou na docielenie top povrchovej úpravy.

My v SHERONe spolupracujeme s dizajnérmi Alberti už niekoľko rokov a sme hrdí na to, že sme spoločne schopní uspokojiť a zrkadliť všetky priania našich zákazníkov. Každý, hoc i ten najmenší a cenovo dostupný diamantový šperk, prechádza extrémne vysokým štandardom výroby a majstri v odbore dohliadajú na každú fázu od prvej iskry až po jeho vrcholné prevedenie. K tomu sa pridá ešte duša talianskeho prímorského života a vznikajú nádherné, čisté a trblietavé skvosty. Dolce vita!

www.albertigioielli.it

Vážení klienti,

Klenotníctvo Sheron je znovu otvorené! S rešpektom a ohľadom na všetky nariadenia vlády a Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky sa na Vás tešíme každý pracovný deň v upravených otváracích hodinách od 11:00 do 19:00 hod. a v sobotu od 11:00 do 17:00 hod. Naďalej môžete využiť 15% zľavu na všetok tovar skladom, okrem hodiniek Rolex. 

Viac informácií