+421 2 54 64 78 52 English

AKTUALIZOVANÉ – Mimoriadne opatrenia vzhľadom na situáciu s rozšírením koronavírusu

Vážení klienti,

vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorá vznikla rozšírením ochorenia Covid-19 a na základe nových pokynov z mimoriadneho rokovania vlády zo dňa 15.3.2020, Vás chceme informovať, že z bezpečnostných dôvodov bude klenotníctvo SHERON od 16. marca 2020 až do odvolania zatvorené.

Naše pôvodne avizované mimoriadne otváracie hodiny (PO – PI od 13:00 do 17:00 hod.) sa týmto dňom rušia a prevádzka SHERON na Panskej 2 v Bratislave bude dočasne zatvorená.

Pristupujeme zodpovedne k zamedzeniu šírenia koronavírusu, preto rešpektujeme nariadenia na uzatvorenie maloobchodných prevádzok a pre našu aj Vašu ochranu zostávame doma.

Mrzí nás tento mimoriadny stav, ale zdravie je najdôležitejšie.

Dianie budeme neustále monitorovať. Hneď, ako sa situácia stabilizuje, budeme otváracie hodiny aktualizovať.

Počas zatvorenej prevádzky sme Vám však s celým tímom k dispozícii online: na e-mailovej adrese panska@sheron.sk. Prečítajte si viac o online možnostiach kúpy našich produktov.

Ďakujeme.

Vážení klienti,

Plne rešpektujeme nariadenia vlády a všetky opatrenia na spomalenie a zastavenie šírenia koronavírusu. Našu prevádzku na Panskej 2 v Bratislave sme pre Vašu aj našu ochranu zatvorili až do odvolania. Aj v takomto náročnom období však môžete potešiť seba, niekoho blízkeho z kruhu rodiny alebo priateľov. My sme online na panska@sheron.sk, vy môžete online vybrať produkt! Naši predajcovia sú Vám plne k dispozícii.

Viac informácií