+421 2 54 64 78 52 English

Schoeffel

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt

Čistý luxus. Od roku 1921

Krása klasiky a zároveň luxusu sa spája už tradične v kolekciách spoločnosti Schoeffel, ktorá je lídrom v produkcii šperkov z kultivovaných perál už od roku 1921.

Spoločnosť Schoeffel bola založená pánom Wilhelmom Schoeffelom v roku 1921. Teraz, vo svojej štvrtej generácii, sa rodinnej firme podarilo dosiahnuť postavenie medzinárodného významu. Schoeffel sa na exkluzívnom trhu nádherných perál dostal do pozície luxusnej značky. Ako tvrdia aj v logu: Čistý luxus. Od roku 1921.

Pod vedením Till Schoeffel spoločnosť zaznamenáva úspech, ktorý v sebe spája tradíciu s individuálnou vášňou. Je to práve vášeň, ktorá inšpiruje ženy po celom svete. Vďaka nenapodobiteľnému rukopisu Schoeffel sa perly veľkolepej krásy a bezchybnej kvality, rovnako ako úchvatné perlové kolekcie, stávajú snom každej ženy.

Zmes perál má pre Schoeffel a ich kvalitu zásadný význam. Všetky perly zostavené v náhrdelníkoch, náramkoch, a perlových šperkoch sú harmonickou kombináciou lesku, tvaru, povrchu, veľkosti a farby - kombinácia, ktorá je nielen atraktívna, ale aj dych berúca.

www.schoeffel-pearl.com