+421 2 54 64 78 52 English

Zem, more, vzduch

Breitling je od svojho vzniku v roku 1884 úzko spájaný s aviatikou. Uznanie a slávu si manufaktúra získala vďaka vývoju, neustálemu zdokonaľovaniu a produkcii mechanických chronografov, kde zastáva pozíciu lídra dodnes. Či ste však dobrodruh na cestách, pod vlnami alebo vo vzduchu, vždy kladie dôraz na čo najvyššiu presnosť a kvalitu.

Sto percent vyprodukovaných hodiniek sa môže pýšiť certifikáciou chronometra, ktorú udeľuje nezávislá švajčiarska organizácia C.O.S.C. až po úspešnom absolvovaní prísnych 15-dňových testov. Vlajkovou loďou značky je model Chronomat 44. Ten reprezentuje všetky hodnoty, ktoré manufaktúra Breitling prenáša z generácie na generáciu.

www.breitling.com

Vážení klienti,

Plne rešpektujeme nariadenia vlády a všetky opatrenia na spomalenie a zastavenie šírenia koronavírusu. Našu prevádzku na Panskej 2 v Bratislave sme pre Vašu aj našu ochranu zatvorili až do odvolania. Aj v takomto náročnom období však môžete potešiť seba, niekoho blízkeho z kruhu rodiny alebo priateľov. My sme online na panska@sheron.sk, vy môžete online vybrať produkt! Naši predajcovia sú Vám plne k dispozícii.

Viac informácií