+421 2 54 64 78 52 English

Novinka 2020: Chopard Happy Spirit

Nový dizajn, ktorý je elegantnejší, ľahší a žiarivejší ako kedykoľvek predtým! Neuveriteľne očarujúce talizmany, ktoré v sebe skrývajú radosť z večného pohybu. Happy Spirit je k dispozícii v kompletnom sortimente náhrdelníkov, prsteňov, náušníc a náramkov z 18-karátového zlata a diamantov, ktorý vyžaruje ľahkosť času a je pretkaný nadčasovou krásou kruhu a tanečných diamantov. Sledujte očarujúce svetelné efekty a čisté línie…

Chopard sa inšpiroval hravosťou detstva – pamätáte si kamienok hodený po vode, kde vodné kruhy vytvoria hravý impulz? Metafora a štýlový odraz tejto pulzujúcej hybnej sily, Happy Spirit zachytáva dušu srdca – diamant pod zafírovým sklíčkom, obklopený a ďalej posilňovaný okolitými kruhmi. Trvalá symbolika kruhu, prelínajúca etnologické a kultúrne prvky, pramení z estetickej dokonalosti, ktorá nesie nepopierateľné kúzlo.

V závislosti od veľkosti šperku jeden až tri tancujúce diamanty prostredníctvom úžasnej hry náhody a kinetickej energie vykonávajú fascinujúcu choreografiu, ktorá predstavuje viacnásobné kruhy, trvalý a multikultúrny symbol ženskosti, plodnosti a trvalého znovuzrodenia. Ich nepretržitý pohyb rozpráva príbeh víru radostného života.

Každý model je vyrobený z 18-karátového etického zlata, ku ktorému sa Chopard oficiálne zaviazal od júla 2018 a je k dispozícii v dvoch verziách: v bielom zlate alebo bicolor prevedení bieleho a ružového zlata.

Všetky produkty kolekcie Chopard Happy Diamonds si môžete prezrieť TU.