+421 2 54 64 78 52 English

Rivoir

Filter produktov

Kategória

Neboli nájdené žiadne produkty vyhovujúce vašemu výberu.

Vítame Vás vo svete Rivoir - tam, kde sa svetlo zmení na lásku. Diamanty od Rivoir sú nadčasové kúsky pre ženu, ktorá vie, aká je jej cena. Pripomínajúce pokojnú prechádzku cez Champs-Élysées alebo zhovievavé slnenie na plážach St. Martin, Rivoir diamanty sú výrazne a bezchybne ženské.

Príbeh RIVOIR sa datuje od roku 1954, kedy pán Hans Rivoir založil v Pforzheime spoločnosť s rovnakým názvom ako spoločnosť obchodujúcu so šperkmi. Rivoir prešiel silným obdobím stabilného rastu a vývoja v priebehu nemeckého "hospodárskeho zázraku" z roku 1950 a 1960. Vďaka svojej presnosti a spoľahlivosti si šperky čoskoro získali obdiv mnohých klenotníkov a to ako doma, tak aj v zahraničí.

V posledných rokoch si Rivoir drží svoje stabilné miesto a pozíciu v No. 1 partneroch pre 

maloobchodných partnerov pre diamantové šperky, najmä zásnubné prstene. Špecialisti a početní 

majstrovskí klenotníci vytvárajú šperky z tej najlepšej kvality a neustále sa snažia optimalizovať
výrobný proces. Školia mladých remeselníkov, aby zabezpečili, že rôzne zručnosti budú naďalej zachované a odovzdané na ďalšiu generáciu.

www.rivoir.com

Vážení klienti,

Plne rešpektujeme nariadenia vlády a všetky opatrenia na spomalenie a zastavenie šírenia koronavírusu. Našu prevádzku na Panskej 2 v Bratislave sme pre Vašu aj našu ochranu zatvorili až do odvolania. Aj v takomto náročnom období však môžete potešiť seba, niekoho blízkeho z kruhu rodiny alebo priateľov. My sme online na panska@sheron.sk, vy môžete online vybrať produkt! Naši predajcovia sú Vám plne k dispozícii.

Viac informácií