+421 2 54 64 78 52

Luxus na dosah ruky. Black Week 2021 je tu s výnimočnými cenami

Od 19.11. do 27.11. 2021 nakúpite v klenotníctve Sheron vybrané produkty z ružového zlata a jeho kombinácie o 20% výhodnejšie! 

Klenotníctvo Sheron už tradične zamieňa Black Friday za Black Week a nákupy za unikátne ceny budete mať na vybrané produkty z ružového zlata a jeho kombinácie, ktoré máme skladom v klenotníctve Sheron na Panskej 2 v Bratislave, zo značiek Alberti, Hulchi Belluni a Schoeffel, ale aj Omega, Chopard, Pomellato a Pasquale Bruni.

Keďže rozumieme, že v dnešnej dobe môžu byť podmienky cestovania obmedzené, informujte sa ohľadne možnosti doručenia Vašich vysnívaných produktov u našich sales managerov.

Black Week 2021 

Láka Vás nesmrteľný dizajn zlatých pánskych hodiniek Omega Globemaster či výnimočné dámske modely Chopard Imperiale? Alebo radšej dáte prednosť unikátnym šperkom od značiek, ako Hulchi Belluni – Magritte či Toi&Moi, famózny Pasquale Bruni – Look at Me a Giardini Segreti, jedinečný Schoeffel, prípadne jemnosť vyžarujúce produkty značky Sheron by Alberti? Toto všetko máme pripravené práve pre Vás a navyše v unikátnych cenách.

Podmienky Black Weeku 2021:

Zľava platí na vybrané produkty z ružového zlata a jeho kombinácie a iba zo značiek Alberti, Hulchi Belluni, Schoeffel, Omega, Chopard, Pomellato a Pasquale Bruni.

Zľava platí len na vybraný tovar skladom, neplatí na nové objednávky.

Zľavu môžete počas akciových dní využiť opakovane (ak nakúpite napr. v pondelok, môžete pokojne s rovnakou zľavou aj v ďalšie dni), platí totiž na každý jeden Vami zakúpený model.

Zľavu nie je možné kombinovať a kumulovať s inými prípadne prebiehajúcimi akciami.


Viete, ako vznikol Black Friday?

26. novembra 2021 je v USA populárny Deň vďakyvzdania, populárny sviatok, ktorý vznikol ešte v 17. storočí na popud pútnikov. Zámerom bolo na chvíľu sa zastaviť a sadnúť si za jeden stôl, resp. poďakovať za to, že sa im podarilo prežiť prvý rok v Novom svete.

Nás však skôr zaujíma deň, resp. hodiny po Dni vďakyvzdania. Takzvaný Black Week, v priebehu rokov spopularizovaný po celom svete charakterizovaný veľkými výpredajmi, výrazným poklesom cien, ale na druhej strane miestami ústiaci do dlhých radov v obchodoch a nervozity. Ak by sme sa pozreli vyše polstoročia späť, konkrétne do Philadelphie, ktorá sa práve v spomínaný deň premenila na mesto veľkého dopravného zmätku a viditeľného chaosu v uliciach, bude pochopenie celého kontextu úplne zrejmé.

Miestni na čele s mestskými úradníkmi, policajtmi, šoférmi autobusov i taxikármi hodiny po Dni vďakyvzdania označili za tzv. Black Friday (čierny piatok), resp. Black Saturday (čiernu sobotu), v tom čase pochopiteľne nevediac, že sa situácia napokon stane celosvetovým fenoménom konzumu. Najmä preto, že nešlo o práve pozitívne konotácie.

V súčasnosti ide z pohľadu obchodníkov a prevádzok najrôznejšieho druhu o jedno z najdôležitejších období cez rok. Vplyv na to má aj fakt, že od januára do novembra (vynímajúc Valentína – deň zaľúbených) nejde z ich pohľadu, resp. pohľadu tržieb o najideálnejšie obdobie, to naopak prichádza práve po Dni vďakyvzdania, kedy už hovoríme o tzv. predvianočnom čase. Inak povedané, ide o začiatok doby, kedy už obchodníci nepočítajú straty, čo je vyjadrené práve čiernou farbou. 

My v Sherone práve s farbou narábame, veď v našom klenotníctve i prostredníctvom sheron.sk môžete vidieť množstvo farebných prevedení, ktoré jednoducho v súvislosti s konkrétnymi modelmi chytia za srdce. Navyše si ctíme tradíciu i históriu, no na rozdiel od krkolomných začiatkov Black weeku a jeho negatívnych prívlastkov, ponúkame klientom najvyššiu možnú kvalitu a zážitok. Zľava vo výške 20% na vybrané produkty z ružového zlata a ich variácie Vás môže posunúť do sveta absolútnej krásny, vkusu a luxusu i odprezentovať Váš vlastný štýl.