+421 2 54 64 78 52 English

Počas lockdownu je predajňa zatvorená, ale fungujeme ako výdajné miesto. Vaše objednávky a želania vybavíme online

Kvôli aktuálnym nariadeniam vlády týkajúcich sa pandémie Covid-19 je predajňa Sheron do odvolania zatvorená. Nezúfajte však, všetky vaše objednávky vybaví Sheron tím online a unikátny darček si vyzdvihnete na našom výdajnom mieste alebo Vám ho domov privezie náš vlastný kuriér.

O svoje sny a túžby neprídete. Sme tu pre vás. Vážení zákazníci, ponúkame vám služby aj v aktuálnej komplikovanej dobe. Znamená to, že seba, svoju milovanú osobu či blízkych môžete stále obdariť unikátnymi svetovými hodinkami alebo exkluzívnym šperkom.

Hoci nemáme e-shop, náš tím vám je plnohodnotne k dispozícii. Všetky produkty, ktoré máme skladom, vám obratom vieme poslať kuriérom alebo si ich viete vyzdvihnúť na našom výdajnom mieste.

Ako na to?

1. Vyberajte online na www.sheron.sk. Ak si želáte akékoľvek bližšie informácie o tovare, volajte našich sales managerov alebo píšte WhatsApp. Ochotne Vám poradia s výberom.

2. Následne vystavíme faktúru, ktorú zaplatíte z pohodlia Vášho domova.

3. Dohodneme doručovaciu adresu, kam chcete tovar zaslať. V rámci Slovenska máte doručenie ZADARMO. Prípadne Vám je predajňa Sheron na Panskej 2 v Bratislave k dispozícii aj ako výdajné miesto.

Jednoduché tri kroky a Váš vysnený šperk či hodinky máte doma!

Otváracie hodiny

Predajňa aj servisné stredisko budú zatvorené do odvolania, podľa aktuálnej pandemickej situácie. Naše služby ale ponúkame ako výdajné miesto. V praxi to znamená, že v priestoroch klenotníctva nie je možné nakupovať, ale vyzdvihnúť si Vašu objednávku zo sheron.sk môžete. O všetko sa totiž postaráme tak, aby ste – naši klienti – boli spokojní.

DO ODVOLANIA FUNGUJEME AKO VÝDAJNÉ MIESTO

PO-PI 10.00 – 17.00
SO-NE ZATVORENÉ

Ďalšie info o otváracích hodinách, resp. fungovaní klenotníctva Sheron, Vám budeme priebežne oznamovať, bude závisieť od nariadení vlády.