+421 2 54 64 78 52 English
UNIKÁTNY PRIESTOR V HISTORICKOM CENTRE MESTA

PREDAJŇA

Sheron nie je len predajňa, showroom či butik. Je to miesto, kde sa spája nádych histórie s modernosťou a najvyspelejšou technológiou, miesto, kde luxusné hodinky nachádzajú nový domov.

Sme jediný retailer značky Rolex na Slovensku

Na slovenskom trhu sme jedinečný a jediný. Prvotriedna starostlivosť a servis pre všetkých našich zákazníkov je pre nás samozrejmosťou.
Adresa: Panská 2, 811 01 Bratislava, Slovensko

OJEDINELÝ SKLENENÝ LUSTER

Hneď po vstupe do predajne vás očarí masívny sklenený luster. Ten je výrazným doplnením dizajnovej línie priestoru, ktorá podčiarkuje ambície odvážneho biznis plánu ponúkať náročným zákazníkom sortiment najvyššej kvality. A tiež odkazovať na remeselnú zručnosť šperkárskych majstrov či sa nechať inšpirovať skúsenosťou meniacou neživé na živé a navyše krásne a úchvatné.

ELEGANTNÝ PRIESTOR

Predajňa sídliaca na Panskej 2 v historickej časti Bratislavy ponúka náročným zákazníkom štýlové prostredie. To vás okamžite upúta prepracovaným dizajnom, ktorému dominuje kombinácia hnedých, zelených a bielych odtieňov, i vysokou dávkou vkusu a špičkovým sortimentom.

NEVŠEDNÉ ZÁŽITKY

Klenotníctvo Sheron je aj priestorom, kde môžete zažiť novú skúsenosť, kde ste v priamom kontakte s jedinečnou krásou hodiniek, šperkov a doplnkov, ktoré spája ich výnimočnosť.

SMARAGDOVÁ VODNÁ STENA

Bohaté dedičstvo luxusnej značky Rolex je priblížené pútavou stenou, ktorá je jednom z dominánt prevádzky, a rovnako tak odkazuje na ikonický Oyster, vôbec prvé vodotesné náramkové hodinky. Zelená farba pôsobí upokojujúco, jej cieľom je prinášať pozitívnu energiu a optimizmus, čo je aj dlhoročný cieľ Rolexu i jeho produktov.