+421 2 54 64 78 52 English
SHERON JE HRDÝM PARTNEROM ZNAČKY ROLEX

NAŠA ROLEX HISTÓRIA

Naša spoločnosť je na Slovensku lídrom v predaji hodiniek a šperkov prestížnych svetových značiek už od roku 1991. Všetko sa to začalo pod názvom ART JUWEL v predajni na Laurinskej ulici v Bratislave. Rok 1999 sa však niesol v znamení zmien, Art Juwel sa premenoval na SHERON.

Oficiálne zastúpenie Rolex na Slovensku

V roku 2005 na Slovensko prichádza kráľ z ríše prestížnych časomerných prístrojov. Celosvetovo najznámejšia hodinárska značka exkluzívne iba v SHERONe.

Získali sme status oficiálneho certifikovaného servisu Rolex

Od roku 2006 sme sa stali oficiálnym certifikovaným servisom Rolex. Zabezpečujeme nielen periodické opravy, ale aj kompletný generálny servis. V roku 2013 prebehla kompletná rekonštrukcia tohto servisu a autorizovaná hodinárska dielňa je zákazníkom k dispozícii 5 dní v týždni.

Prijmite naše pozvanie do raja pravého luxusu a noblesy

Spojenie troch silných značiek – ROLEX, SHERON, OBRIST – rovná sa jeden spoločný výsledok: náš nový interiér s dôrazom na originalitu, exkluzivitu a mimoriadny dizajn. Vitajte v novom svete Rolex v klenotníctve Sheron. Nenechajte si ujsť jedinečný zážitok a vstúpte do predajne Sheron na Panskej 2 v Bratislave. Ochotne vám poskytneme všetky informácie o modeloch Rolex, ich novinkách a unikátnych prevedeniach, prípadne poradíme pri výbere. Tešíme sa na vás.