+421 2 54 64 78 52 English

Hulchi Belluni

Filter produktov

Kategória
Kolekcia
Materiál
Pohlavie
Produkt

Klenoty s dušou Feng Shui

Šperkárska značka, ktorá je inšpirovaná troma prvkami: menom jej tvorivého mozgu Martine „Hul“, orientálnou filozofiou Feng Shui („Chi“ element) a krásnym mesiacom („Bella Luna“), ktorý je v mnohých kultúrach považovaný za zdroj inšpirácie. Nielen jedinečné ornamenty, ale tiež meno, branding, vybrané farby, rovnako ako prezentácia značky na mnohých zahraničných veľtrhoch stelesňujú jedinečný Feng Shui životný štýl. Dámy a páni, zoznámte sa, Hulchi Belluni.

Príbeh sa začal písať v roku 2001, kedy si energická dáma Martine Hul konečne splnila svoj sen a začala budovať vlastnú značku šperkov. Viac ako 20-ročné skúsenosti sa spojili s jej význačným štýlom, iskrivým elánom, citlivosťou a tvorivosťou, pod názvom Hulchi Belluni.

Každý klenot Hulchi Belluni sprevádza princíp Feng Shui. Môžete cítiť šperky vyžarujúce „Chi“, pozitívnu energiu, ktorá blažene prináša rovnováhu tela. Každý šperk vykresľuje osobné emócie a bol vyvinutý na troch pilieroch: kvalite, spracovaní a elegancii. Dokonale prevedený Hulchi Belluni skvost bude trvať večne a je navrhnutý tak, aby plochejší vzhľad zvýšil vnútornú krásu toho, kto ho nosí.

Vďaka svojej rozmanitosti a inovačným schopnostiam sa šperky Hulchi Belluni stali vysoko kvalitnými. Sú vyrobené z 18-karátového zlata, doplnené kvalitnými diamantmi, prípadne žiarivými farbami emailu. Zmyslom pre detail a vynikajúcou povrchovou úpravou si získali obdiv celého sveta.

Belluni („Bella Luna“) alebo krásny mesiac je zdrojom tvorivej energie, záhadnej romantiky a čistých emócií. Jeho prítomnosť je veľmi dôležitá a jemne tvarované detaily klenotov odrážajú jeho energiu. Od tejto chvíle bude tento šperk šepkať vaše meno. Vaša láska sa blyští tak, ako to robí Hulchi Belluni. Lebo tento šperk sa rodí z lásky. Lásky muža k žene menom „Hul“. Ona hľadá rovnováhu vo svojom živote, rovnako ako vy. Ak spojíte všetky prvky vo svojom živote do rovnováhy, budú vyžarovať pozitívnu energiu, budú vyžarovať „Chi“.

Hulchi Belluni má kolekciu pre každého, pre každý vkus a pre každú príležitosť. Je to romantická rozprávka najfascinujúcejšej triedy, pozitívnej energie a harmonickej rovnováhy. Nechajte sa okúzliť hravými návrhmi. Začnite intímnou správou skrz zlato, diamanty a perleť.

www.hulchibelluni.com